Widziałem Cię Szachty
wielkopolskie Poznań
kontakt
Spotkaliśmy się dzisiaj po 20 godzinie na Szachtach nad Stawem Edy. Pogadaliśmy chwilę o rybach. Po jakimś czasie podałeś mi rękę i bardzo sympatycznie się pożegnałeś i... pobiegłeś dalej. Jesteś urzekającym i uroczym, młodym chłopakiem. Emanujesz pięknym uśmiechem i dobrocią. Takie odniosłem wrażenie. Bardzo bym chciał Cię jeszcze kiedyś spotkać i poznać bliżej. Mała szansa, ale kto wie... może tu wchodzisz.
Widziałem Cię AS24
36 lat wielkopolskie Konin
kontakt
Dobrze całujesz :)
Widziałem Cię Marcin
35 lat wielkopolskie Poznań
kontakt
to głupie, ale jakieś 10 lat temu spotkaliśmy się u mnie w okolicach grochowskiej i świtu na niezobowiązujące spotkanie. Lata minęły, a ja nie mogę przestać o Tobie myśleć. Kiedyś widziałem Cię w autobusie, ale może mnie nie rozpoznałeś. Jeśli wiesz, o czym mówię napisz, chociaz jakis szczegół. Chodźmy na spacer.
Widziałem Cię As24
wielkopolskie Konin
kontakt
Wczoraj około 20stej na As 24. Hej kolego fajnie wczoraj wyglądałeś na biało . Kręciłeś się koło mojego samochodu i na chwile podszedłeś i widziałeś jak się zabawiam . Twoja rejestracja zaczynała się na ST chyba ...Chętnie spotkam się następnym razem . Niestety nie mogłem wczoraj dłużej czekać .ja też brodacz jeśli kojarzysz odezwij się jak to czytasz. Fajny jesteś .
Widziałem Cię Joker
40 lat wielkopolskie Poznań
kontakt
Ty nad Warta z Jokerem…zaglądasz tu?
Widziałem Cię Damian40
wielkopolskie Poznań
kontakt
Cześć. Widziałem Cie dzisiaj jak paliłeś papierosa na balkonie w bloku na os. Czecha. Zresztą juz kilka razy sie mijaliśmy. Jeżeli kojarzysz ta sytuację to napisz pod jakim nr klatki mieszkasz. Może wspolny papieros?
