Szukam partnera Finder 31 lat wielkopolskie Poznań i okolice kontakt
Szukam dojrzałego (od 40 do 55 lat), męskiego,faceta z pasją... nie ma raz... Docelowo budowanie zdrowej i fajnej relacji. Proszę, bądź męski, miej poukładane w głowie, nie bądź nieudacznikiem i pretensjonalnym bucem i miej w sobie to coś.
Wczoraj 22:18 2506230 Zgłoszenie
Szukam partnera Matador 34 lata wielkopolskie Poznań kontakt
Szukam partnera do sexu, wysokiego wszechstronnego w sexie najlepiej z przewagą a dla którego uprawianie sexu jest bardzo ważną formą ziemskiej egzystencji. Najlepiej ciemnowłosego 182-190 max 40 lat. Liście w ryj, plucie, rimming to podstawa męskiego sexu. Przytulanie niedozwolone. Interesuje mnie tylko poznanie osoby wolnej od nałogów , nie odurzając\ej się popersem.Musisz mieć zainteresowania zbieżne z moimi : kino , literatura, sztuki walki, MMA, turystyka rowerowa, podróże. Niby bi i noszący okulary nie. Możesz być gejowaty byle wysoki,szczupły nie straszący wyglądem i lubiący sex. Do znajomości bez wspólnego mieszkania.
13-09-2020 13:25 2503498 Zgłoszenie
Szukam partnera Pasjonat 34 lata wielkopolskie Poznań kontakt
Szukam do sex związku bez wspólnego mieszkania wysokiego szczupłego /182-190/ ciemnowłosego chłopaka lubiącego wszechstronny sex, aktywnego jebacza lub uniwersalnego samca do max 40 lat.Liście w ryj, plucie ,ostry sex TAk, przytualnie mizianie czułe słowka -NIEDOZWOLONE. Zainteresowany jestem poznaniem osoby wolnej od nałogów,nie odurzającego się popersem, posiadającej swoje pasje, samowystarczalnej, zaradnej życiowo, optymistycznie usposobionej. Musisz mieć zainteresowania zbieżne z moimi ; kino, literatura, sztuki walki, turystyka, tripy rowerowe.Okularnicy , niby bi NIE.
06-09-2020 10:21 2499907 Zgłoszenie
Szukam partnera Pan wielkopolskie Poznań - Mosina   Zdjęcie kontakt
Szukam tęgiego chłopaka dobrze zbudowanego takiego "grubaska" ładna budowa ciała taka mi się podoba wiem gdzie pracujesz ale to nie ma znaczenia gdzie dyskrecja w obie strony tam cię widzę ja jako klient, ładny jesteś, masz ochotę poznać do stałej znajomości starszego faceta który zajmie się twoim ciałem może ze wzajemnością ? Za takim szaleję jak na fotce. Odpisując podaj wiek resztę swoich wymiarów, nie podawaj nr, tel. Spotkamy się jak będziesz chciał przez określenie miejsca gdzie będę mógł się z tobą przywitać, mogę dojechać do Mosiny aż tak daleko z Poznania nie jest. Chyba się "zakochałem" w tobie zamiast ziemniaki wstawić to obierki do gara włożyłem ha ha ha.
31-08-2020 19:36 2497173 Zgłoszenie
Szukam partnera Mmm 29 lat wielkopolskie Poznań kontakt
Witam odwiedzających. Młody misiek poszukuje relacji (związek, przyjaźń) z mężczyzną w wieku 40-65 lat. Gwarantuję dużo uczucia oraz przyjemności. Nie interesują mnie jednorazowe oferty. Proszę nie bądź przegięty, bo to mnie nie kreci.
30-08-2020 15:48 2496499 Zgłoszenie
Szukam partnera SzukamPartnera wielkopolskie Poznań kontakt
Poznam sympatycznego gościa tak do 40 lat. Dobrze byłoby, coby miał jakąś pasję, ciekawą pracę i swój świat. Może być fanem sportu, siłowni lub gotowania. Inne zajawki też mile widziane (typu: rower, bieganie, jazda autem, basen i co tam w duszy gra). Stroniący od alko, fajek i złych rzeczy. No i choć trochę rozmowny, bo co będziemy zawsze milczeć?. I jeszcze kluczowa sprawa - szczupły lub pakerek, ale nie taki, który waży tonę, bo mam dość lekkie łóżko i słonia nie wytrzyma :) Nie ukrywam, że trochę szkoda mi tego łóżka, bo je bardzo lubię. Ale jeśli Ciebie polubię bardziej, to zamienimy je na małżeńskie łoże. O, takie marzenie i Cel jest. Kandydat z głową na karku, wykształcony. A Ty? A Ty gdzie jesteś? Może zechcesz być dla mnie i mi zaufać? Czekam aż napiszesz do mnie długi list i liczę na spotkanie.
24-08-2020 23:35 2493764 Zgłoszenie
Szukam partnera damian 37 lat wielkopolskie Konin kontakt
witam Miłość to coś czego nie da się stworzyć na siłe, więc bez nacisku - otwarty na znajomość z kimś do rozmowy przy kawie, piwie, czy winie, wspólny film, czy spacer. Dla jednych będzie to banalnie proste, dla innych kłopotliwe, a wszystko i tak zależne od miejsca w którym znajduje się człowiek - od jego poglądów, czy samopoczucia, a może od czegoś jeszcze - nie wiem - niczego nie mogę zakładać, niczego nikomu nie mogę narzucać, wole unikać przygód, układów czy nieszczerych relacji, albo coś jest albo nie i tyle, to jest właśnie moje zdanie. Życie nauczyło mnie, że nie ma co gnać - pędzić za czymś lub za kimś, czego chcemy tu i teraz, wszystko przychodzi w odpowiednim czasie, przypadek, chwila nieuwagi, niema zaczepka, jak kto woli - nawet się nie obrócisz, a już zauważysz jak wielu dobrych ludzi jest wokół Ciebie. Co jest tutaj ważne? Wiara w ludzi, w siebie również, oraz szczerość
26-07-2020 12:56 2477957 Zgłoszenie