Szukam partnera zmxxz 44 lata pomorskie Słupsk kontakt
Witaj! Ja 44/171/95, po studiach. Mieszkam w Słupsku. Szukam faceta odpowiedzialnego i uczciwego. Nie interesują mnie seksualne przygody. Najlepiej na stałe. Posiadam własne lokum. Nie sponsoruję.
27-08-2020 17:51 2494990 Zgłoszenie
Szukam partnera Jacek 40 lat pomorskie Tylko Gdańsk kontakt
Nie ma mnie w Gdańsku proszę o was o czytanie mojego profilu dokładnie. Bardzo serdecznie dziękuję za uwagę. Byłem związku partnerskim przez 7 lat ale to było dawno temu ponieważ mój ukochany zginą na miejscu ponieważ miał wypadek samochodowy jadąc do pracy. Pochodzę z województwa Pomorskiego ale od kilku ładnych lat mieszkam gdzie indziej w Polsce ale bardzo bym chciał to zmienić dla przyszłego mojego faceta z Gdańska jeśli będę mieć faceta. Nie mam i nie daję tu fot moich gołych ponieważ nie szukam przygód kilku razowych !!!! Co do sex to lubię ale we związku partnerskim. Jestem osobą pracującą pracuje w Ochronie na umowę o pracę. Pragnę poznać kogoś do stałego związku, opartego na oddaniu, wierności, prawdzie... Doskwiera mi samotność choć poznam kogoś, kogo z czasem pokocham z wzajemnością i będziemy szli przez życie razem wspierając się w trudnych chwilach i cieszyć się wspólnie pięknymi chwilami, jakie przyniesie nam życie. Coś o mnie mam 40 lat, 181 cm. Wzrostu waga to 81 kg z małym brzuszkiem nie szukający romansów ani przygody jednorazowych i znajomości czy nawet księcia z jakieś bajki czy idealisty. Ponieważ ja tak samo nie jestem jakimś księciem czy idealistą. Jestem dobrym chłopakiem, podobno przystojnym, ale nie mi to oceniać a co najważniejsze jestem monogamistą i takiego też szukam faceta tylko z Gdańska wieku od 50 lat do 80 lat który jest spokojny w 100%, który pokocha mnie i będzie ze mną na zawsze, ogłoszenie kieruje do osoby, która zdecydowanie pragnie związku..., I przyjmie mnie pod swój dach by budować wspólnie coś trwałego. Pozdrawiam
Dzisiaj 06:38 2506838 Zgłoszenie
Szukam partnera Martin 33 lata pomorskie Gdańsk kontakt
pokocham młodego fajnego chłopaka 18 max 22lata, który pragnie miłości i zechce wyrwać się z domu i z Polski aby ze mną zamieszkać w Niemczech aby wspólnie budować nasze szczęście, nie wahaj się, czekam na swoją połówkę
13-09-2020 14:48 2503549 Zgłoszenie
Szukam partnera kater 36 lat pomorskie Gdańsk kontakt
Hejo, szukam faceta, najlepiej starszego, seniora, powyżej 65 lat. Raczej jestem pas. Nie szukam miłości, tylko dyskretnej znajomości na małe co nieco. Lubię robić lodzika.
11-09-2020 11:28 2502364 Zgłoszenie
Szukam partnera Niezardzewiały 50 lat pomorskie Trójmiasto kontakt
Szukam faceta zwykłego nie wiem co napisać bo nie mam jakichś wymagań każdy jest inny ma swoje wady i zalety dla jednego może te wady będą wkurzające dla innego urocze,poprostu chce kogoś poznać do czegoś powazniejszego kto ma na to czas i chęć nie musisz być najlepszy ,przystojny,ogarnięty, bogaty itd, bo wiem ze to zycie i w życiu bywa różnie ale wspierając siebie nawzajem możemy sobie ze wszystkim poradzić dużo zmienić osiągnąć... Najważniejsze to bądź ze mna szczery i nie udawaj kogos kim nie jesteś jestem w stanie zaakceptować dużo a czy ty zaakceptujesz moja szczerość i coś z tego będzie to zobaczymy. Więc o szczerości jestem HIV +, nie jestem święty.. Nie jestem wymarzonym partnerem ale może być fajnie jeżeli ze mną wytrzymasz...Może dosyć tej samotności chce się zakochać, zaufać po prostu byc szczęśliwy i skończyć z tą samotnością... Jeśli masz mniej niż 40 to nie pisz, bo nie będziemy mieli zbyt wiele wspólnego, chyba, że mnie o tym przekonasz :)
03-09-2020 09:27 2498362 Zgłoszenie
Szukam partnera Chris 58 lat pomorskie Gdańsk i okolice kontakt
Poznam partnera, przyjaciela do wspólnego przechodzenia przez radości i smutki dnia codziennego. Najchętniej 60+ ( emeryt, wdowiec ) Nie mam specjalnych wymagań jedynie nie akceptuję otyłości , jestem czysty i zadbany tego również oczekuję. Spróbujmy przejść razem przez resztę zycia.
30-08-2020 17:17 2496558 Zgłoszenie