Szukam partnera SzukamMęża 45 lat pomorskie WARSZAWA kontakt
Jestem monogamistą 45 lat uni /175/75 .Szatynem o zielonych jasnych oczach normalnej budowy ciała średnio owłosiony Odpowiedzialny uczciwy skromny spokojny czuły troskliwy opiekuńczy wrażliwy romantyk Uśmiechnięty z poczuciem humoru.Jestem sobą i się nie zmieniam nie udaję nikogo kim nie jestem.Szukam partnera w wieku od 42 DO 56 LAT średnio owłosionego uniwersalnego lub aktywnego o niebieskich lub szaro niebieskich oczach.Pochodzę z Trójmiasta szukam partnera z Warszawy do której mam wielki sentyment i którą kocham.Dlatego postanowiłem spróbować poszukać znaleźć partnera męża z Warszawy.Odległość dotycząca związku nie ma dla mnie żadnego znaczenia problemu.Jeżeli dwie strony są za sobą i się kochają chcą być razem we dwoje to i tak będą niezależnie od odległości kilometrów. Najważniejsze to chcieć wierzyć i zrobić wszystko aby tak było i dać sobie szansę nie dać się i nie poddawać Wystarczy tylko chcieć podjąć wspólną decyzję dotyczącą związku a reszta z czasem powoli się ułoży Partnera który tak samo jak ja chce i jest gotowy stworzyć związek monogamiczny opierający się na miłości wierności uczciwości szacunku zaufaniu szczerości.Jestem wierny i też takiego partnera szukam, który tak jak ja szanuje siebie i swoje ciało w związku jestem zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Partnera,dla którego słowa miłość, wierność, uczciwość nie są puste.Partnera stabilnego, stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany.Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek na długie lata i życie na dobre i złe.Który nie nudzi się partnerem po miesiącu. Jeżeli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym przy swoim boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam .Jedyny związek jaki chcę stworzyć to związek zamknięty, gdzie dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód wrażeń znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę ,i resztę życia ze swoim partnerem.Jeżeli szukasz tego samego odezwij się napisz również kilka słów o sobie.
14-05-2024 16:23 3097866 Zgłoszenie
Szukam partnera PartneraMęża 45 lat pomorskie Lębork-Gdynia-Sopot- kontakt
Jestem monogamistą w wieku 45 lat uniwersalny 175/75.Szatyn zielone jasne oczy normalnej budowy ciała średnio owłosiony Odpowiedzialny uczciwy skromny spokojny czuły troskliwy opiekuńczy wrażliwy romantyk Uśmiechnięty z poczuciem humoru.Jestem sobą i się nie zmieniam nie udaję nikogo kim tak naprawdę nie jestem.Szukam partnera w wieku TYLKO OD 45 DO 56 LAT UNI-AKT TYLKO o niebieskich lub szaro niebieskich oczach do których mam wielki sentyment lubię uwielbiam mężczyzn o takim kolorze oczu i nie ukrywam że takiego partnera dla siebie szukam. Partnera który tak samo jak ja chce i jest gotowy stworzyć związek monogamiczny opierający się na uczuciach miłości wierności uczciwości szacunku zaufaniu szczerości.Jestem wierny i też takiego partnera szukam, w związku jestem zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Partnera,dla którego słowa miłość, wierność, uczciwość nie są puste Stabilnego, stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany.Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek na długie lata i życie na dobre i złe.Który nie nudzi się partnerem po sekundzie minucie dniu miesiącu.Jeżeli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym przy swoim boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam Pragnę stworzyć z partnerem związek zamknięty, gdzie dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód wrażeń znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę ,i resztę życia ze swoim partnerem.Jeżeli szukasz tego samego co ja to odezwij się napisz również kilka słów o sobie.Pozdrawiam.
29-04-2024 18:55 3091684 Zgłoszenie
Szukam partnera Rafal 39 lat pomorskie Trochę kontakt
Cześć jestm plus na lekach poznam normalnego dbajacego faceta do zwiazku na dobre I zle ktory by chcial razem iść przez zycie.Jestem gotowy sie przeprowadzić. Ja 39 180 75 17 zadbany kochajacy facet.
25-04-2024 14:17 3089964 Zgłoszenie
Szukam partnera Tom 42 lata pomorskie Gdańsk kontakt
Poznam Ciebie, sympatycznego, poukładanego, wrażliwego, spokojnego chłopaka, spoza środowiska. Męskiego z wyglądu, zadbanego, kulturalnego. Człowieka, który ma cel w życiu i potrafi żyć z pasją. Dojrzały emocjonalnie, fajny facet, który ma sporo zalet i mnóstwo wad. Potrafię wiele zaoferować i wiem czego oczekuję od drugiej osoby. Marzy mi się spotkać człowieka dla którego będę jedyny i najważniejeszy. Ty wiek do 50 lat. Relacja docelowa koleżeństwo, przyjaźń może z czasem kogoś wyjątkowego dla siebie.
21-04-2024 16:02 3088342 Zgłoszenie
Szukam partnera Istvan 44 lata pomorskie Gdańsk kontakt
Cześć. Szukam partnera. Normalnego zwykłego szczerego i prawdomównego. Sam jestem po kilku długich związkach. Wiem co to znaczy żyć wspólnie. 182.76.
Wczoraj 12:08 3086507 Zgłoszenie