Szukam partnera ZWIĄZEK 44 lata mazowieckie WARSZAWA kontakt
Na samym początku bardzo proszę aby nie pisali do mnie mężczyźni żonaci,w związkach partnerskich oraz mężczyżni młodsi poniżej 44 lat Pochodzę i mieszkam w Trójmieście kocham Warszawę do której mam wielki ogromny sentyment miłe niezapomniane chwile wspomnienia.Dlatego postanowiłem sróbować poszukać znaleźć dla siebie partnera wlaśnie z Warszawy.Odległość dotycząca związku nie ma dla mnie żadnego znaczenia i problemu Jeżeli dwie strony są za sobą kochają się to i tak będą niezależnie od odległości kilometrów. Najważniejsze to chcieć,wierzyć i zrobić wszystko by tak było, i dać sobie szansę nie dać się i nie poddawać Wystarczy tylko chcieć podjąć wspólną decyzję dotyczącą związku.A reszta z czasem po mału się ułoży. Szukam partnera do stworzenia tylko i wyłącznie związku monogamistycznego.Partnera w wieku od 44 do 55 lat uni-akt o niebieskich oczach.Dlaczego? niebieskie oczy?.Zawsze podobali mi się mężczyźni o takich kolorach oczu i postanowiłem takiego dla siebie partnera poszukać znaleźć.Partnera który tak samo jak ja chce stworzyć monogamiczny związek opierający się na miłości wierności uczciwości szacunku zaufaniu szczerości.Jestem wierny i też takiego partnera szukam, który tak jak ja szanuje siebie i swoje ciało W związku jestem zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Partnera,dla którego słowa miłość, wierność, uczciwość nie są puste Stabilnego, stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany.Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek opierający się na miłości, szczerości wierności ,zaufaniu z którym razem przejdę przez życie na dobre i złe. Przede wszystkim musi być mądry dotrzymujący słowa, wierny, taki który nie nudzi się partnerem po miesiącu. Jeśli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym u boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam .Jedyny związek jaki chcę stworzyć to związek zamknięty, gdzie dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód i znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę i resztę życia ze swoim partnerem Jeżeli się zdecydujesz odpowiedzieć na moje ogłoszenie bardzo proszę napisz kilka słów o sobie. Pozdrawiam.
26-10-2023 15:07 3017913 Zgłoszenie
Szukam partnera Ulegly 40 lat wielkopolskie Wolsztyn kontakt
Witam normalnych.Zaprzyjaznie się z aktywnym Panem z niekrępującym lokum dla którego będe Kobietka w łóżku.Ja 40 lat.Reszte smsem lub telefonicznie.Tel.w zakładce.
19-10-2023 05:18 3015103 Zgłoszenie
Szukam partnera Marek cała Polska Miasto kontakt
Witam wszystkich . Szukam partnera do związku. Wiem ,ze to wymaga czasu więc może na początek znajomość ,przyjaźń . Ja 55 179 80 .Młodo wyglądający ,dość przystojny. Związek na odległość raczej nie ma szans na przetrwanie dlatego preferuję wspólne zamieszkanie u mnie lub u Ciebie .Zapraszam na prive
07-10-2023 10:23 3010432 Zgłoszenie
Szukam partnera Robert 46 lat mazowieckie Warszawa kontakt
Poznam Azera, Gruzina, Kazacha, Białorusina, Turka, Roma lub Araba powyzej 35 lat. Aktywnego. W celu relacji, związku. Ja 172 78 17 47. Stabilny i zdrowy, samodzielny, wyksztalcony facet.
05-10-2023 13:17 3009646 Zgłoszenie
Szukam partnera tomi 45 lat cała Polska Warszawa kontakt
Nie wyglądający na 45 lat pas 186,94,16 poznam na dłużej aktywa co lubi posuwać bb. Czasami też mogę posuwać, lubię possać. Szukam na dłużej nie na 2x. Od 18 roku życia pisać, istnieje możliwość noclegu lub zamieszkania w Warszawie. Kontakt tylko telefoniczny, nie odpisuje na e-maile.
05-10-2023 07:32 3009486 Zgłoszenie
Szukam partnera Białyzwiązek 63 lata wielkopolskie niedaleko Kalisza kontakt
Jak wskazuje moja nazwa profilu, nie oczekuje typowego seksu Szukam kogoś kto podobnie jak ja potrzebuje wzajemnej troski, czułości, bliskości, pocałunku, przytulenia, czy pieszczoty... które daje nam poczucie wzajemnego dobra, troski i ciepla. (bez seksu analnego.) Nie jestem oczywiście aseksualny, ale mogę bez analu, żyć i czuć się świetnie. Nie tylek przecież jest w życiu najważniejszy. To prawdziwy Człowiek i jego wnętrze. Dobre zasady i charakter, empatia świadczą o nas. Chce poznać Ciebie. Wierzącego w Boga. Konserwatyste.... Na wyłączność...Związek monogamiczny. Serdeczna przyjaźń. Wiem, że trudno tutaj poznać kogoś takiego, kto dojrzał i rozumie co to jest tak naprawde za uczucie. Kto pragnie.budować mozolnie tę więż. Gdzie z czasem, już nie mówiąc nic, możemy chwycić sie za ręke, zamknąć oczy i pomyśleć "mamy siebie, czyli wszystko, damy radę" Ty oczywiście oddany.... zadbany, bez nałogów, nadwagi, chętnie szczuplak. Jesteś? Napisz szczerze... Mieszkam niedaleko Kalisza. Anons widoczny = aktualny P.S.Rozmowa tel po wymianie podstawowych informacji o sobie....
17-09-2023 11:12 3002047 Zgłoszenie