Komercyjne Tomasz 39 lat łódzkie Łódź-Górna kontakt
Zapraszam na masaż relaksacyjny i odprężający. Stopy, nogi, plecy, kark i głowa na początek. Potem cały przód i masaz twarzy. Wszystko oliwką do masażu na specjalnym stole. Do tego odpowiednia muza relaksacyjna i światło. Masaż robię za free, ponieważ robie to dla przyjemności i dla praktyki. Godziny wyłącznie wieczorne, po godzinie 20 w tygodniu, a w weekendy jest szansa na wcześniejszą. Proszę o maile z opisem. Na jednozdaniowe i głupawe wiadomości nie odpowiadam. Zapraszam.
Wczoraj 18:08 2505700 Zgłoszenie
Komercyjne Dwóch 20 lat łódzkie Łódź   Zdjęcie kontakt
Dwóch męskich z Warszawy,atrakcyjnych muskularnych ogierów z k.u.t.a.s.a.m.i 22cm w pełnym zwodzie,długie proste,żylaste,soczyste i non stop s.t.o.j.ą.c.e z wielkim ciśnieniem, lubimy dobry s.e.x , d.y.m.a.m.y się do oporu,może być opcja w usta a potem w t.y.ł.e.k . J.a.j.a mamy pełne s.p.e.r.m.y. ostry w.y.t.r.y.s.k, na dwa b.a.t.y też,robimy to perfekcyjnie. Ł.o.i.m.y d.u.p.s.k.o na złoto,pieszczoty,pocałunki to nasza największa przyjemność,Jesteśmy dyskretni,robimy to anonimowo, zdrowie i higena to u nas podstawa.Po wcześniejszym u.z.g.o.d.n.i.e.n.i.u w.a.r.u.n.k.ó.w f.i.n.a.n.s.o.w.y.c.h dojedziemy w każdy zakątek kraju. O.G.Ł.O.S.Z.E.N.I.E S.P.O.N.S.O.R.O.W.A.N.E
15-09-2020 20:33 2504770 Zgłoszenie
Komercyjne MisiekMasaż 26 lat łódzkie Łódź kontakt
Witam. W odpowiedzi na pytania zapraszam na masaż erotyczny, sportowy bądź relaksacyjny ludzi z Łodzi. Niestety ma codzień nie bywam w Waszym mieście dlatego proszę o wcześniejsze dogadanie terminu. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby bądź problemy zdrowotne. Cos o mnie? Cyferki to 172 /90. Jestem dyskretny, zadbany, odpowiedzialny i bardzo kudłaty. No i podobno nawet wesoły. Jestem studentem 5 roku fizjoterapii. Nie jestem z Łodzi takze proszę o wcześniejszy kontakt.
09-09-2020 21:43 2501676 Zgłoszenie