Szukam partnera MAKIJAŻYSTA 35 lat dolnośląskie Kłodzko   Zdjęcie kontakt
785 okej 727 okej 828 okej ogolonego na zero penisa w każdym wieku
26-11-2023 17:57 3030648 Zgłoszenie
Szukam partnera wsxedc 40 lat dolnośląskie Bolesławiec kontakt
Najwyższa pora się ustatkować więc szukam tą dziwną drogą kogoś, kto na poważnie myśli o związku. Ja 40/173/83, szukam kogoś, kto poważnie podchodzi do życia, ale jednocześnie nie jest typem ponuraka. Zdecydowanie lepiej dogaduję się z osobami młodszymi (bo chyba trochę ze mnie wyrośnięte dziecko), o wiele lepiej z facetami chodzącymi w dresie niż w garniturach (to chyba uraz po pracy w poważnych instytucjach). Jeżeli kogoś to na wstępie zainteresowało to niech napisze, ale najlepiej więcej niż jedno zdanie :) Wiek do 40l- lekkie wahania możliwe :-) Pisząc zastanów się, czy przeczytałeś to co powyżej ze zrozumieniem. Nie odpowiadam na maile z podanym jedynie nr tel.
20-11-2023 17:31 3028265 Zgłoszenie
Szukam partnera RozwaznyGosc 37 lat dolnośląskie Obojętne kontakt
Mam 37 lat mieszkam w Polsce wschodniej a pracuje za granicą . Od niedawna znów wyjechałem do pracy do Niemiec ale nie mieszkam tam cały czas tylko na czas pracy a w Polsce bywam przez dwa miesiące ale sam mogę sobie ustalać do kiedy Plus na lekach niewykrywalny chce poznać tutaj faceta 28 do max 45 lat (najlepiej drugiego plusa albo któremu by to nie przeszkadzało) do budowania znajomości kumplostwa możliwe że do wspólnych intymnych chwil ale nie do jednorazowych , jeśli będzie nam dane zbudować przyjaźń bądź coś więcej byłoby miło . Chce się poznać z facetem poukładanym, ogarniętym, stabilnym emocjonalnie , z pozytywnym myśleniem , otwartym umysłem . Nie szukam maruderów życiowych którzy wszędzie i u wszystkich widzą problemy , manipulantów, kłamców,choleryków , niestabilnych emocjonalnie a zewnętrznie nie szukam też facetów z spora nadwagą , nie jestem misiolubem:) Brakuje mi razem wspólnie spędzonych chwil, wyjazdów , rozmów czasem jak w większości przytulenia i czułości. Miło będzie poznać drugiego kierowcę na wypady jeśli jesteś uwiązany w domu i nie masz możliwości wyjazdów to nie Ciebie też szukam. O resztę możesz zapytać w prywatnym .Ja szczupły i wysoki ponad 190 . Odległość nie ma dla mnie znaczenia jeśli ktoś się znajdzie sensowny .
14-11-2023 15:04 3025719 Zgłoszenie
Szukam partnera Mariusz 43 lata dolnośląskie Wrocław kontakt
Witam wszystkich większość tu szuka modeli przystojnych wysokich itp.Czy model, przystojny lub z kasa da szczęście da milosc czy będzie wierny i wytrwał w zwiazku do konca zycia .Milosc powinna byc wspieraniu sie nawzajem.Czytam te ogłoszenia ciężko w tym dzisiejszym świecie znalezc faceta do wspólnego zycia zakochać sie,byc szczesliwy.Jeśli tez myslisz tak jak jak chcislbys poznac sie to odezwij sie zycie jest krotkie nie wiadomo co będzie jutro pojutrze za rok czy za ileś lat.Ja ustabilizowany wesoły facet pasywny w sexie.region nie wazny cała Polska a może jest ten jedyny gdzies za granica tez No i Wrocław okolice pisz lub dzwon
12-11-2023 13:13 3024891 Zgłoszenie
Szukam partnera Europa 40 lat dolnośląskie Europa kontakt
Najwyższa pora się ustatkować więc szukam tą dziwną drogą kogoś, kto na poważnie myśli o związku. Ja 40/173/83, szukam kogoś, kto poważnie podchodzi do życia, ale jednocześnie nie jest typem ponuraka. Zdecydowanie lepiej dogaduję się z osobami młodszymi (bo chyba trochę ze mnie wyrośnięte dziecko), o wiele lepiej z facetami chodzącymi w dresie niż w garniturach (to chyba uraz po pracy w poważnych instytucjach). Jeżeli kogoś to na wstępie zainteresowało to niech napisze, ale najlepiej więcej niż jedno zdanie :) Wiek do 40l- lekkie wahania możliwe :-) Pisząc zastanów się, czy przeczytałeś to co powyżej ze zrozumieniem. P.S. Mieszkam w Polsce, zamieszczam ogłoszenie w rubryce "zagranica", bo w Polsce szybciej znajdę Eskimosa z wybudowanym igloo, niż kogoś, kto ma coś w głowie... Stąd poszukiwania dalej...
04-11-2023 13:33 3021536 Zgłoszenie
Szukam partnera mmm 40 lat dolnośląskie Bolesławiec kontakt
Najwyższa pora się ustatkować więc szukam tą dziwną drogą kogoś, kto na poważnie myśli o związku. Ja 40/173/83, szukam kogoś, kto poważnie podchodzi do życia, ale jednocześnie nie jest typem ponuraka. Zdecydowanie lepiej dogaduję się z osobami młodszymi (bo chyba trochę ze mnie wyrośnięte dziecko), o wiele lepiej z facetami chodzącymi w dresie niż w garniturach (to chyba uraz po pracy w poważnych instytucjach). Jeżeli kogoś to na wstępie zainteresowało to niech napisze, ale najlepiej więcej niż jedno zdanie :) Wiek do 40l- lekkie wahania możliwe :-) Pisząc zastanów się, czy przeczytałeś to co powyżej ze zrozumieniem.
04-11-2023 01:52 3021339 Zgłoszenie