Szukam przyjaciela on37 37 lat pomorskie Gdynia kontakt
Hejo, zbliża się lato, fajna pogoda, znowu będzie można wybrać się na plażę, dlatego szukam kompana do takich wypadów. Jak ktoś nie chce jeździć sam, to jestem chętny. Mogę popilnować ciuchów, albo wysmarować olejkiem :) Wypady do Karwi, Dębek, albo inne miejscówki, może być w tygodniu, ale też weekendy. Pewnie zaczniemy od czerwca. Ja tak do końca się nie rozbieram, bo jestem wstydliwy :P ale jestem tolerancyjny. Szukam raczej starszego towarzysza. Chętnie dołączę też do pary dwóch facetów, jeśli jeździcie razem i chcecie mieć młodszego kumpla do wypadów, do towarzystwa, to byłoby super. Nie rozbijam związków, raczej jestem dodatkiem :) Mam samochód, więc możliwy transport.
11-05-2021 11:22 2616642 Zgłoszenie
Szukam przyjaciela xyz 60 lat pomorskie Trójmiasto kontakt
Ja dojrzały aktywny z 3-miasta szukam fajnego młodszego kolegi do fajnej dyskretnej znajomości i męskiej przyjaźni, chętnie gej? bi? Wymagam dyskrecji higieny zdrowia i uczciwości reszta do dogadania
02-05-2021 15:23 2612261 Zgłoszenie
Szukam przyjaciela krzysiek 37 lat pomorskie Gdańsk kontakt
Nawiążę kontakt z miłym, kulturalnym, wykształconym i samotnym mężczyzną, najlepiej dużo starszym ode mnie, który chce mieć młodszego kolegę lub przyjaciela. Na początek korespondencja, wymiana doświadczeń, poglądów, a potem bardzo chętnie spotkanie, aby się poznać. Jestem spokojny, dyskretny, chętny na znajomość. Szukam samotnego, ale niekoniecznie, bo ktoś może mieć np. żonę, ale też chcieć mieć młodszego kumpla do wszystkiego. Z wyglądu brunet, mam parę kg za dużo, ale też możesz mieć, możesz być nawet grubaskiem, nie przeszkadza mi to i nawet tak wolę. Lubię łono natury, spacery, las. Nie imprezuję na co dzień. Zapraszam do korespondencji :) Mój anons jest bardziej matrymonialny, niż szukanie od razu na seks.
20-04-2021 14:10 2606593 Zgłoszenie